Nubia My Prague a její představení v Pekingu - VASFOTOGRAF.COM

Nubia My Prague a její představení v Pekingu

Naše další setkání se společností Nubia na sebe nedalo dlouho čekat. Po slavnostním představení nového telefonu Nubia My Prague v Praze, proběhlo jeho představení v domovském hlavním městě výrobce a tím byl samotný Peking. K tomuto účelu byly vybrány prostory bývalé továrny, které se proměnily v jedinečný originální prostor, kde bylo přítomno cca 500 pozvaných hostů.
Samotná příprava byla realizována do posledního detailu a na diváky zde čekalo prostředí doplněné o pražské motivy včetně velkoformátových obrazů z Prahy mojí maličkosti v neuvěřitelném rozměru 7*5 metrů.

Nubia My Prague Beeing 2015

Nubia My Prague Beeing 2015

První mé pocity při vstupu do hlavního sálu, kde 4 mé foto obrazy umístili byly nepopsatelné. Vidět na vlastní oči své fotografie v takovémto rozměru mne absolutně usadilo a v němém úžasu jsem sledoval fascinovaně generální zkoušku plánované akce. V porovnání s předešlou akcí realizovanou v Praze v kavárně Slavia zde byla mnohem vřelejší atmosféra. Novináře zajímala kvalita samotného telefonu a nikoliv kvalita moderátorky, jak tomu bylo v Praze. V průběh představení telefonu Nubia My Prague se mohl divák kochat úžasnými propagačními videi produktu, tak samotnými time lapsovými videi pořízenými telefony Nubia včetně modelů a modelek, které tento telefon prezentovali. Na podiu se vystřídala hromada místních i zahraničních umělců včetně nás jako čestných hostů. Pro mne i Davida Šedivého to byla úžasná zkušenost, kterou jsme si užili a byla pro nás čest reprezentovat naši vlast a její krásy, naši práci zde v Číně. Věřím, že na tento zážitek budeme ještě dlouho vzpomínat.

Po samotném skončení slavnostního představení následovala tisková konference, kde mohli novináři ukojit svou zvědavost a položit zástupcům společnosti své neotřelé dotazy směřující k technickým parametrům představené novinky včetně plánu do budoucnosti značky Nubia. Dle atmosféry, která zde na návštěvníka i nás dýchala mohu říci, že si všichni tuto událost užili.

Bylo fantastické vidět, co všechno je možné a jak se dělá ten opravdový marketing ve světě. Myslím si, že společnost Nubia ví, jak se to dělá.

Komentáře

comments