Nubia My Prague anebo, jak to vše začalo - VASFOTOGRAF.COM

Nubia My Prague anebo, jak to vše začalo

Značka mobilních telefonů Nubia

Značka mobilních telefonů Nubia  je dceřinou společností společnosti ZTE. V poslední době představila hned několik povedených mobilních telefonů, přičemž jednou z jejich předností jsou i zajímavé fotografické funkce. Model, který mne zaujal a měl jsme možnost se s ním seznámit blíž nese název spojený s naším hlavním městem – Nubia My Prague.

Telefon byl představen stylově v Praze ve slavné Café Slavia. Cestou po světových destinacích se společnost ZTE rozhodla prezentovat nové možností fotografování a pořizování videí svým novým telefonem. Díky jejich cestě vznikla serie timelapsových videí pořízených těmito novinkami.

Měli jste tu příležitost využít jejich nabídky a podílet se na vzniku jednoho z videí oslavující krásu České republiky a jejího hlavního města. V průběhu jednoto týdne jsme spolu s Davidem Šedivým provedli tým Nubia po zajímavých foto lokacích Prahy a Jižních Čech. Díky tomu jsme měli možnost se seznámit s jejich novinkami jako Nubia Z9 Max z které vychází i model Nubia My Prague.

Jak nové telefony Nubia vypadají

Svým vzhledem připomínají nové iPhony a kvalitou zpracování do nich opravdu nemají daleko. Díky kovovému tělu, malé tloušťce (do 6 mm) a zaobleným rohům v ruce působí opravdu velice kvalitně, navíc jsou velice lehké. Jejich displej ve Full HD rozlišení s technologií Super AMOLED doslova září živými barvami. Jejich majitelům budou určitě dělat jedinečnou službu a patřičně je reprezentovat.

Jedinečná zkušenost

Pro nás pražské fotografy to byla jedinečná příležitost, jak se něčemu novému přiučit od kreativních čínských fotografů v čele se zakladatelem společnosti Nubia Dr. Li Qiangem a Ni Feiem. Jejich přístup nám otevřel oči a ukázal nové možnosti, jak lze pracovat ze světlem a stíny, kompozicí a hlavně jedinečným lidským přístupem. Věříme, že se společnosti Nubia bude na českém trhu dařit a její telefony budou dělat radost mnoha fotografickým nadšencům.

Budeme se těšit na další možnou spolupráci s našimi novými přáteli.

Další informace o této novince naleznete zde.

Komentáře

comments