Fotoobrazy do interiérů

Fotoobrazy

Fotoobraz nebo dárkový poukaz

Chcete věnovat netradiční dárek Vašim blízkým? Využijte naší nabídky a věnujte dárek v podobě fotoobrazu či poukazu na jeho výběr a realizaci.

Fotoobrazy do interiérů - obrazy na míru

Fotoobrazy do interiérů – obrazy na míru

Fotoobrazy na míru

Připravili jsme pro Vás nabídku fotoobrazů na míru pro Vaše interiéry. Vyberte si z galerií, co se Vám líbí a nechte si zhotovit obraz dle Vašich představ. Využijte našich foto služeb a my pro Vás vytvoříme fotoobraz pro Váš interiér.

Jak fotoobraz vzniká

Naší snahou je vytvoření kvalitních fotografických obrazů určených pro váš interiér. Důraz je kladen na maximální kvalitu.

Tisk
Fotoobrazy jsou tištěny na kvalitní fotopapír či plátno, který zajišťuje barevnou věrnost a ostrost.

Laminace
Pro zajištění ochrany fotoobrazu je možné použít ochrannou UV laminaci, která zajistí barevnou stálost a dlouhodobou životnost obrazu. V případě realizace tisku na plátno používáme ochranný lak zajišťující barevnou stálost a ochranu plátna. Foto obraz pro Vás vyrobíme dle vašich potřeb přesně tak, aby zapadl do Vašeho interiéru.

Fotografie Prahy - Mini platna (fotoobrazy)

Mini plátno z autorské fotografie

Rozměr fotoobrazu
Standardní rozměry nabízených fotoobrazů jsou uvedeny včetně cen v našem ceníku s tím, že maximální velikost foto obrazu je do cca 1,5 metrů.

Druhy rámů
Rámy, které používáme pro naše fotoobrazy, jsou tzv. klip rámy (Klip s antireflexním sklem. Povrch matný zabraňující nežádoucím odleskům. Vhodné do všech interiérů.) Hliníkové rámy vhodné pro moderní interiéry a dřevěné rámy hodící se spíše do klasických prostor. Barvu rámu je možné vybírat ze široké barevné palety. Pro výběr vhodného rámu nahlédněte do katalogu.

Možné úpravy

Foto plátna do interiérů (fotoobrazy)

Foto plátna do interiérů

Fotoobrazy s moderní tématikou, krajinou apod. je možné vytvářet od kraje ke kraji rámu oproti tomu fotoobrazy s tématikou staré Prahy lépe vyniknou při použití rámu s paspartou.

Fotoobraz na plátno
Fotoobrazy je možné krom realizace na klasický fotopapír zhotovit také na plátno, které je poté vypnuto na dřevěný rám.

Doručení fotoobrazu
Fotoobrazy jsou pečlivě zabaleny tak aby při jejich přepravě nedošlo k poškození. Jsou zasílány na dobírku prostřednictvím České pošty. Větší zásilky jsou řešeny individuálně. Je možné také osobní předání v Praze.

 

 

Vstupte do obchodu a objednejte si svůj fotoobraz

Komentáře

comments