Photo Guide Prague, apka, kterou budete milovat - VASFOTOGRAF.COM

Photo Guide Prague, apka, kterou budete milovat

Foto průvodce po nejfotogeničtějších místech Prahy

Phodo Guide Prague - Google Play

Phodo Guide Prague – Google Play

Aplikace Photo Guide Prague slouží jako průvodce po pražských památkách. Vydejte se po těch nejfotogeničtějších místech Prahy, které potěší nejen srdce fotografa. Aplikace obsahuje ukázkové snímky pražského fotografa Michala Fice.

Ty si lze snadno nastavit jako tapetu v rozlišení 1920*1080 px telefonu či tabletu. Můžete tak mít Vaše milovaná zákoutí stále na očích. Prostřednictvím aplikace si můžete naplánovat Váš foto výlet po Praze, abyste vše stihli a byli na tom správném místě ve správný čas. Z míst k fotografování můžete jednoduše vybírat, a sami se rozhodnout, která chcete navštívit. Mezi lokacemi se lze pohybovat prostřednictvím interaktivní mapy. Nechybí ani informace o aktuálním stavu počasí v dané lokalitě a čase východu a západu slunce.

Proč aplikace Photo Guide Prague vznikla

Aplikace pro mobilní telefony Photo guide Prague vznikla z několika důvodů. Hlavní snahou bylo přiblížit krásu města všem, kteří Prahu dosud nenavštívili, ale i těm, co ji milují a chtějí si užívat její společnosti i v okamžicích, kdy jsou od ní na kilometry vzdálení. Prostřednictvím fotografií se můžete vydat na virtuální prohlídku Prahy s jejími nejkrásnějšími a nejznámějšími pohledy. Aplikace nabízí mnoho krásných míst, jakými jsou Hradčany, Nový Svět, Petřín, Malá Strana, Kampa, mosty jako Karlův, Mánesův, Legií atd. U každé s lokalit máte k dispozici základní info o místě s aktuálním počasím a informacemi o východu a západu slunce, které jsou pro fotografa klíčové. Aplikaci také ocení všichni ti, kteří do Prahy zavítají na krátkou chvíli a nemají čas objevovat všechna ta zákoutí, ale chtějí si odvézt kromě vzpomínky i krásné fotografie, co je budou těšit. Dlouho jsem zvažoval, zda se do tohoto projektu pustit a jaká by měla být výsledná podoba. Poté, co jsem však potkal šikovné lidi od Appmine, nebylo cesty zpět a bylo jasné, že tu máme novou výzvu. Jak již zaznělo, za vývojem aplikace stojí společnost Appmine. Je jednou ze zakládajících firem coworkingového centra K10 v Praze na Vinohradech a specializuje se na tvorbu mobilních aplikací a moderních webových prezentací. Jejich výtvory/produkty se umisťují na předních příčkách prestižních soutěží, ale to není vše. Spolupráce s nimi nad aplikací byla radostí a já si ji opravdu užíval. Přátelský duch, otevřená mysl všech členů týmu a kreativita. Co víc si můžete pro svůj projekt přát.

Nabízené verze aplikace

Představení fotolokace - Photo Guide Prague

Představení fotolokace – Photo Guide Prague

Aplikace je v tuto chvíli nabízena ve dvou verzích a to Free a Premium. Verze free nabízí klientům ochutnat základní funkcionalitu této aplikace v omezeném rozsahu. Přesto však zde máte k dispozici místa s fotografiemi z lokací, které můžete použít jak pro inspiraci, tak si i vytvořit svůj plán návštěv Prahy. Samotnou prohlídkou galerii si můžete zvolit místa, která Vás na fotografiích zaujmout, rozhodnout se prostřednictvím aplikace, zda chcete tato místa navštívit. Foto průvodce Vás zavede na konkrétní lokace. Kde jednotlivé fotografie vznikly. Nemusíte tak zdlouhavě hledat ta nejvhodnější místa pro pořízení dokonalé fotografie. Další funkcionalitou, kterou nabízí je wallpaper (pozadí plochy v rozlišení full hd) pro Váš mobilní telefon, takže jednoduchým způsobem prostřednictvím tlačítka provedete aplikaci fotografie pro pozadí Vašeho mobilního telefonu. Můžete mít tak svá oblíbená místa stále na očích. Poté co projdete všechna zákoutí, která aplikace nabízí a zvolíte ta, který jsou Vám nejbližší a pro Vaše účely nejvhodnější, máte k dispozici svůj vlastní návštěvní plán, který Vás na Vámi vybraná místa zavede. Jakmile lokaci navštívíte, můžete jí označit přívlastkem: NAVŠTÍVENO. Pořídíte-li si fotografii na místě, kam Vás aplikace zavedla, můžete jí okamžitě sdílet s ostatními uživateli aplikace na facebookovém profilu Photo Guide Prague a podělit se s ostatními o Váš úlovek. Pokud Vás neláká procházka Prahou v osamocení, můžete využít služby a objednat si Vašeho osobního průvodce přímo prostřednictvím aplikace. Tím není nikdo jiný než samotný autor aplikace Michal Fic.

Závěrem

Věřím, že tato aplikace osloví a získá si Vaše sympatie a přivede Vás na kouzelná místa Prahy i do komunity uživatelů aplikace Photo Guide Prague na Facebooku. A kde, že si můžete aplikaci Photo Guide Prague stáhnout? No přeci na Google Play, kde Vás čeká verze pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Pokud se aplikace osvědčí a zaujme Vás, určitě připravíme i verzi pro Aple. Tak prosím sdílejte a poskytujte zpětnou vazbu.

Stáhnout apku Photo Guide Prague

Komentáře

comments