Reference klientů - VASFOTOGRAF.COM

Reference klientů

Co jste o mě řekli, jak se Vám se mnou spolupracovalo

V této sekci jsme pro Vás připravili názory a komentáře mých zákazníků. Třeba Vám bude jejich zkušenost nápomocna v rozhodování pro kterého fotografa se rozhodnout. Pro mne je Vaše zpětná vazba důležitá a snažím se dělat vše proto, abychom rozšířili řady našich spokojených zákazníků a Vám poskytli to, co opravdu chcete a potřebujete, kvalitní profesionální produkt.

Marcela Čechová

Marcela Čechová

Portrétní fotografie

Focení s Michalem mohu jen doporučit. Bylo perfektně organizované, probíhalo v příjemné, přátelské a uvolněné atmosféře a s výslednými fotkami jsem byla nadmíru spokojená. Moc děkuji za spolupráci a těším se na další fotografické setkání.
Zuzka a Jakub

Zuzka a Jakub

Ateliérové těhotenské focení

Období těhotenství bylo pro nás krásným obdobím, které jsme si chtěli uchovat v podobě foteček. Na základě referencí jsme oslovili pana Fice. Doporučení jsme nelitovali, očekával nás milý, vstřícný přístup, jehož výsledkem jsou velmi krásné fotografie, které zachytily tu Správnou atmosféru.
Lucie Císařová

Lucie Císařová

Ateliérové focení

Focení s Michalem Ficem je vždy zábavná a pro mě odreagující záležitost. Měla jsem možnost vyzkoušet si s ním focení jak v ateliéru, tak i v domácích podmínkách a myslím, že z každé této akce vyšlo pár jedinečných fotek, které jsem si s hrdostí mohla doma pověsit. Proto Vám tímto mohu doporučit jednoho sympatického fotografa, před jehož fotoaparátem se nemusíte stydět a který si s klidem může na své stránky dát věty jako „Jedinečné fotografie pořízené s osobním přístupem“. Je to prostě „VÁŠ FOTOGRAF“.
Filip Klimt

Filip Klimt

„Michal a jeho firma VASFOTOGRAF.COM, pro nás zajišťovala kompletní fotodokumentaci pro pořádaný lékařský kongres naší agenturou PragueZones. Jako klient jsme ocenili Michalův profesionální a proklientský přístup. I když zadané okruhy focení měly být zpracované ve velice krátkém časovém rozmezí, kvalita fotografií byla opravdu na vysoké profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme celému teamu a těšíme se na další spolupráci! “
Vivenso

Vivenso

Chtěla bych jménem vedení společnosti poděkovat za skvělou spolupráci při zajištění Mezinárodní konference importérů společnosti Pro- Aqua International 2016 v Praze. Bez vaší pomoci, vstřícnosti a součinnosti by neproběhla tato akce tak hladce a bez komplikací. Výsledkem byli nadšeni všichni hosté z celého světa i vedení společnosti Pro-Aqua International, kteří si z Prahy odvezli krásný zážitek.
Hedvika Lukšová

Hedvika Lukšová

Ateliérové focení

Jelikož se jednalo zcela o první nafocení, byla pochopitelně nervozita na místě, ale ve finále jsem zjistila, že vlastně není být z čeho nervózní. Fotograf Michal Fic byl velmi profesionální, navodil příjemnou atmosféru, focení tedy velmi rychle uteklo, až mi to bylo líto, že jsme nestihli všechny modely. Ještě jednou děkuji, bylo to prima. Vřele doporučuji.
Jiřina Sedláčková

Jiřina Sedláčková

Fotokniha

Jako básníci skládají své básně; textaři své písně; malíři korigují své štětce k finálním představám své tvořivé práce; tak fotograf cíleně směřuje svá díla. Dává do nich otisk své duše, umu, zkušenosti a citu. Tím se s ubíhajícím časem ocitá na místě, kdy před jeho jméno lidé vkládají oslovení; FAMÓZNÍ; DOKONALÝ; BOŽSKÝ. Věřím, že i před Tvým jménem se ocitne příslovce tohoto významu. Tvé fotky se mohou pyšnit citem, nápaditostí, nepostradatelnou technikou ........a vůbec, JSOU KRÁSNÉ.
Jitka a Pepa Krátkých

Jitka a Pepa Krátkých

Svatební fotografie

Děkujeme za to, že si Mišák udělal čas i na náš den. Je to už měsíců od svatby a stále vzpomínáme na zažity z foceni. Tento pán je velmi kreativní a přátelský. Jako asi každý chlap se nerad fotím, ale Mišák tohle fakt umí, stal se součástí nás a nevnímal jsem ho jako fotografa, ale jako člena rodiny a nevnímal jsem vůbec foťák . Já i má žena tímto ještě jednou děkujeme a pokud hledáte svého fotografa pro Váš den, tak už nehledejte,máte toho pravého
Olga Smrčková

Olga Smrčková

Fotoworkshopy

Fotila jsem si jen tak pro radost,ale mým fotkám něco chybělo. Absolvovala jsem kurzy focení s Vasfotograf..přijemni profesionálové ,milá kamarádská atmosféra. Naučila jsem se ovládat svůj foťák a mé fotky jsou již jiné. Focení mne chytlo!! Děkuji Michalu Ficovi a Davidu Šedivému
Anna Zedan

Anna Zedan

Fotoobrazy

Chtěla bych moc poděkovat panu Michalovi za hezký a milý přístup a zároveň bych mu chtěla poděkovat za vyjímečné dva obrazy, které se jen tak nevidí... jedná se o Žižkovský vysílač, nafocený originálním způsobem ze zajímavého úhlu a velmi příjemným neonovým přisvětlením. Autora mohu všem vřele doporučit.
Míša a Petr Švecovi

Míša a Petr Švecovi

Svatební fotografie

Rádi bychom poděkovali za skvělé a profi focení naší svatby. Fotky a Pan fotograf naprosto úžasný. Nápaditost, kreativnost super komunikace bez pochyby nej! Děkujeme a moc doporučujeme